| Fit | Regular |
|---|---|
| Producator | Portwest |
| Standarde | EN 360 |
| Categorii |
240.25 lei x 4 rateLivram prin curier rapid sau transportator logistic (pentru produsele cu gabarit ridicat) si facem tot posibilul ca produsele sa ajunga cat mai repede la destinatie.
Termenul estimat de livrare este de 24-48 ore de la momentul disponibilitatii produselor in depozitul nostru.
Click aici pentru detalii suplimentare privind livrarea produselor Masif.
Utilizam modalitati de plata diverse:
**Modalitatile de plata sunt specificate in fiecare Comanda.
Pentru detalii suplimentare privind modalitatile de plata Masif va rugam sa consultati "Termeni si Conditii" si "Finantare si Plata".
Poti returna produsele in termenul legal, fara nicio problema. Este suficient sa ne comunici formularul de retur disponibil aici sau sa ne contactezi la 0374 477 200 sau pe e-mail la [email protected] si te vom ajuta in rezolvarea rapida a returului.
Sumele care se ramburseaza acopera sumele pe care le-ati platit si cuprind valoarea produselor, platita de dumneavostra prin comanda initiala precum si costurile livrarii produselor, in cazul in care aceste costuri au fost suportate de dumneavoastra.
Termenul de rambursare a sumelor este de 14 zile calendaristice de la data la care intram in posesia produselor returnate.
Pentru detalii suplimentare privind returnarea produselor Masif va rugam sa consultati sectiunile "Termeni si Conditii" si "Retur".

Carlig Self Retract Lifeline 140 kg 2 m Portwest model FP80, culoare Portocaliu/Negru, fit R| Fit | Regular |
|---|---|
| Producator | Portwest |
| Standarde | EN 360 |
| Categorii |
Portwest FP80 este o lonja profesionala anti-cadere, testata pentru utilizatori de pana la 140 kg. Este prevazuta cu amortizor de soc, carabiniera si scaffold hook, oferind siguranta crescuta in aplicatiile ce implica lucrul la inaltime.
Recomandata pentru:
FP80 ofera o solutie robusta si eficienta pentru protectia la inaltime, combinand rezistenta chingii webbing cu un amortizor performant integrat.
| Componenta | Specificatii |
|---|---|
| Chinga | Polyester Webbing rezistenta |
| Amortizor soc | Integrat, conform EN355 |
| Conector inferior | Carabiniera snap hook 20 mm |
| Conector superior | Scaffold Hook 52 mm |
| Lungime totala | 1.8 m |
| Materiale metalice | Alloy Steel tratat termic, Zinc |
| Greutate utilizator | Pana la 140 kg |
Este potrivita pentru utilizatori grei?
Da – FP80 este testata pentru 140 kg.
Include amortizor de soc?
Da – amortizor EN355 integrat.
Este potrivita pentru oprirea caderii?
Da – functioneaza ca lonja anti-cadere conform EN355.
Informatii privind identificarea producatorului, inclusiv datele de contact ale acestuia.
Denumirea companiei:Portwest UC
Adresa Sediului:IDA Business Park, Westport, Co. Mayo, Ireland
Adresa email:[email protected]
Informatii privind identificarea operatorului economic responsabil pentru conformitatea produsului, inclusiv datele de contact ale acestuia.
Denumirea companiei:Portwest UC
Adresa Sediului:IDA Business Park, Westport, Co. Mayo, Ireland
Adresa email:[email protected]