Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUE10/042/200W, stationar, cu reglare de frecventa infinit variabila pentru functionare pe conexiuni de 42 V, curent iesire 145 A
Produs profesional
Cod:
Producator: Wacker Neuson
Livrare in 15-30 zile
Cost transport: GRATUIT
Fara documente. Credit instant 100% online. Vezi detalii
Avantajele tale:
  • Transport gratuit
Specificatii tehnice: Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUE10/042/200W
Mai multe informații
Tip alimentarela retea
Tensiune de alimentare (V/Hz/Ph)400/50/3
Intrerupatorda
Curent iesire (A)145.0
Frecventa iesire (Hz)0-200
Tensiune iesire (V)42
Frecventa alimentare (Hz)50-60
Putere dezvoltata (kVA)10.5
Clasa de protectieIP54
Lungime cablu de alimentare (m)3
Regim de utilizareprofesional
ProducatorWacker Neuson
Garantie persoane fizice (luni)24
Garantie persoane juridice (luni)12
Dimensiune neta lungime (mm)500
Dimensiune neta latime (mm)500
Dimensiune neta inaltime (mm)550
Greutate neta (kg)87
Greutate bruta (kg)88
Timbru verdePretul produsului include taxa verde, aferenta colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
Categorii
Convertizoare de frecventa
Afiseaza mai multe specificatii Afiseaza mai putine specificatii
Descriere: Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUE10/042/200W
FUE10/042/200 este un convertizor electronic de frecventa si tensiune cu reglare de frecventa infinit variabila pentru alimentarea vibratoarelor de beton de 42 V.
Caracteristici constructive:
- buton pornit / oprit cu lumina de functionare;
- datorita greutatii lor reduse, sunt usor de manipulat;
- monitorizarea inteligenta a curentului de iesire asigura functionarea fiabila;
- protectie maxima impotriva scurtcircuitului, precum si a supracurentului si a supraincarcarii;
- 1 priza de conectare;
- acest convertizor furnizeaza la iesire un curent de 25 A si o tensiune de 42 V.
Vezi mai multe Vezi mai putine
Accesorii specifice
Produse similare
Livrare in 15-30 zile
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 57A Basic, curent de iesire de 57 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 23A Basic, curent de iesire 23 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 31A Basic, curent de iesire de 31 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 43A Basic, curent de iesire de 43 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 17A Basic, curent de iesire 17 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 38A Basic, curent de iesire de 38 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 71A Basic, curent de iesire de 71 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M/S 225A Basic, curent de iesire de 29 A, tensiune iesire 42 V
Informatii producator
Informatii privind identificarea producatorului, inclusiv datele de contact ale acestuia.
Denumirea companiei:Wacker Neuson Produktion GmbH & Co.KG
Adresa Sediului:Germany Reichertshofen, Wackerstraße 1, D-85084 Reichertshofen
Adresa email:[email protected]
Informatii persoana responsabila
Adresa email:[email protected]
Documente produs: Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUE10/042/200W
Întrebări și răspunsuri
Nu sunt întrebări. Fii primul care pune o întrebare!
Scrie un review
Scrie un review pentru produsul:Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUE10/042/200W, stationar, cu reglare de frecventa infinit variabila pentru functionare pe conexiuni de 42 V, curent iesire 145 A