Nivela magnetica Stanley STHT1-43110, 40 cm, 2 fiole

Cod:
STHT1-43110
Producator: Stanley
In stoc
Cost transport: 25 lei
PRP: 68.03 lei Preț Recomandat Producător
68,99 lei
-
+
Avantajele tale:
Nivela magnetica Stanley STHT1-43110, 40 cm, 2 fiole
-
+
68,99 lei

Specificatii tehnice: Nivela magnetica Stanley STHT1-43110

Mai multe informații
Precizie de masurare (mm)0.5
ProducatorStanley
Lungime nivela (cm)40
Numar fiole2
Nivela magneticaDa
Dimensiune neta lungime (mm)400
Dimensiune bruta lungime (mm)400
Dimensiune bruta latime (mm)46
Dimensiune bruta inaltime (mm)21
Greutate neta (kg)0.24
Greutate bruta (kg)0.24
Categorii

Nivele, dreptare, rigle de trasat

Extraoferta Stanley - Unelte si scule de mana

Afiseaza mai multe specificatii Afiseaza mai putine specificatii

Descriere: Nivela magnetica Stanley STHT1-43110

Nivela magnetica Stanley STHT1-43110 face parte din gama de instrumente de masura Stanley. Acest model dispune de noua forma, concava, mai usoara si mai robusta.
Caracteristici:
Structura in componenta careia se afla magneti puternci, pentru o aderenta foarte buna;
Fiola centrala incastrata pentru o citire facila;
Margine prelucrata pentru precizie mai mare;
Fiole tubulare mari, pozitionate lateral;
Capace laterale speciale pentru o durabilitatea crescuta la impact;
Usor de curatat dupa folosire.
Detalii tehnice:
lungime: 40 cm;
Numar fiole: 2;
Acuratete: +/- 0.5 mm/m.

Vezi mai multe Vezi mai putine
Produse similare
Livrare in 15-30 zile
Nivela Torpedo Pro Stanley Fatmax XTHT0-42495, 230 mm, 3 fiole, bula reglabila 360°
PRP: 90.40 lei Preț Recomandat Producător
93,00 lei
Livrare in 15-30 zile
Nivela tubulara Stanley Fatmax 1-43-548, 120 cm, 3 fiole
PRP: 148.00 lei Preț Recomandat Producător
150,71 lei
In stoc
Sina pentru taiat rigips Wolfcraft 4014000, lungimea max. de taiere 900 mm
PRP: 267.00 lei Preț Recomandat Producător
253,00 lei
Livrare in 15-30 zile
Nivela Stanley Fatmax 1-43-557, 180 cm, 3 fiole, I-Beam
PRP: 150.00 lei Preț Recomandat Producător
155,00 lei
Livrare in 15-30 zile
Dreptar cu manere, Betontehnik BTAL50, 500 cm
499,00 lei
In stoc
Nivela digitala Stanley Fatmax 0-42-063, 400 mm, 2 fiole
PRP: 339.00 lei Preț Recomandat Producător
320,00 lei
Livrare in 15-30 zile
Nivela cu bula reglabila 180° Stanley 1-42-923, I- BEAM, 120 cm, 3 fiole
PRP: 87.34 lei Preț Recomandat Producător
86,81 lei
In stoc
Cleste automat dezizolat cabluri Stanley Fatmax FMHT0-96230, AWG 10-22 mm
PRP: 116.00 lei Preț Recomandat Producător
116,99 lei
In stoc
Ruleta Stanley FATMAX FMHT38214-0, 5 m x 32 mm, sistem metric, clasa II
PRP: 127.00 lei Preț Recomandat Producător
113,80 lei
Informatii producator

Informatii privind identificarea producatorului, inclusiv datele de contact ale acestuia.

Denumirea companiei:Stanley Black & Decker Romania S.R.L.

Adresa Sediului:Soseaua Pipera 43,Cladirea B, Etaj 1,020308,sector 2 - Bucuresti

Adresa email:[email protected]

Informatii persoana responsabila

Informatii privind identificarea operatorului economic responsabil pentru conformitatea produsului, inclusiv datele de contact ale acestuia.

Denumirea companiei:Stanley Black & Decker Romania S.R.L.

Adresa Sediului:Soseaua Pipera 43,Cladirea B, Etaj 1,020308,sector 2 - Bucuresti

Adresa email:[email protected]

Documente produs: Nivela magnetica Stanley STHT1-43110

Întrebări și răspunsuri
Nu sunt întrebări. Fii primul care pune o întrebare!
Scrie un review
Scrie un review pentru produsul:Nivela magnetica Stanley STHT1-43110, 40 cm, 2 fiole