Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUH20/1/042, curent iesire 20 A, tensiune iesire 42 V, 1 priza 32 A
Produs profesional
Cod:
Producator: Wacker Neuson
Livrare in 15-30 zile
Cost transport: GRATUIT
Fara documente. Credit instant 100% online. Vezi detalii
Avantajele tale:
  • Transport gratuit
Specificatii tehnice: Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUH20/1/042
Mai multe informații
Tip alimentarela retea
Tensiune de alimentare (V/Hz/Ph)230/50/1
Curent iesire (A)20
Frecventa iesire (Hz)200
Tensiune iesire (V)42
Frecventa alimentare (Hz)50
Putere dezvoltata (kVA)1.4
Clasa de protectieIP44
Lungime cablu de alimentare (m)1.50
Regim de utilizareprofesional
ProducatorWacker Neuson
Garantie persoane fizice (luni)24
Garantie persoane juridice (luni)12
Dimensiune neta lungime (mm)545
Dimensiune neta latime (mm)138
Dimensiune neta inaltime (mm)241
Greutate neta (kg)8
Greutate bruta (kg)9.9
Timbru verdePretul produsului include taxa verde, aferenta colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
Categorii
Convertizoare de frecventa
Afiseaza mai multe specificatii Afiseaza mai putine specificatii
Descriere: Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUH20/1/042
Caracteristici constructive:
- cablul de alimentare are o lungime de 1.5 metri;
- cupla special conceputa asigura schimbul rapid al vibratorului;
- performante fiabile si stabile, cu control de viteza si protectie la suprasarcina;
- la convertorul electronic de frecventa Wacker Neuson FUH20/1/042, se pot atasa patru dimensiuni diferite ale capului vibrant cu diametre cuprinse intre 30 si 58 mm;
- cantareste doar 8,9 kg;
- forma compacta cu un maner practic;
- protectie la suprasarcina;
- 1 priza, rezistenta la stropi;
- carcasa robusta din aluminiu;
- nu necesita intretinere.
Vezi mai multe Vezi mai putine
Accesorii specifice
Produse similare
Livrare in 15-30 zile
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 31A Basic, curent de iesire de 31 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa Wacker Neuson FUE-M/S 85A 4CEE-32A, curent de iesire de 85 A, tensiune iesire 42 V, 4 prize 32 A
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 43A Basic, curent de iesire de 43 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 57A Basic, curent de iesire de 57 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M/S 225A Basic, curent de iesire de 29 A, tensiune iesire 42 V
Convertizor de frecventa Wacker Neuson FUE M/S 75A 4CEE-32A, curent de iesire de 75 A, tensiune iesire 42 V, 4 prize x 32 A
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 23A Basic, curent de iesire 23 A, tensiune iesire 250 V
Informatii producator
Informatii privind identificarea producatorului, inclusiv datele de contact ale acestuia.
Denumirea companiei:Wacker Neuson Produktion GmbH & Co.KG
Adresa Sediului:Germany Reichertshofen, Wackerstraße 1, D-85084 Reichertshofen
Adresa email:[email protected]
Informatii persoana responsabila
Adresa email:[email protected]
Documente produs: Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUH20/1/042
Întrebări și răspunsuri
Nu sunt întrebări. Fii primul care pune o întrebare!
Scrie un review
Scrie un review pentru produsul:Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUH20/1/042, curent iesire 20 A, tensiune iesire 42 V, 1 priza 32 A