Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUH70/4/42, curent iesire 58 A, tensiune iesire 42 V, frecventa 200 Hz
Produs profesional
Cod:
Producator: Wacker Neuson
Livrare in 15-30 zile
Cost transport: GRATUIT
Fara documente. Credit instant 100% online. Vezi detalii
Avantajele tale:
  • Transport gratuit
Specificatii tehnice: Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUH70/4/42
Mai multe informații
Tip alimentarela retea
Tensiune de alimentare (V/Hz/Ph)230/50/1
Intrerupatorda
Curent iesire (A)58
Frecventa iesire (Hz)200
Tensiune iesire (V)42
Frecventa alimentare (Hz)50
Putere dezvoltata (kVA)3.4
Clasa de protectieIP44
Lungime cablu de alimentare (m)2.2
Regim de utilizareprofesional
ProducatorWacker Neuson
Garantie persoane fizice (luni)24
Garantie persoane juridice (luni)12
Dimensiune neta lungime (mm)516
Dimensiune neta latime (mm)303
Dimensiune neta inaltime (mm)420
Greutate neta (kg)28.2
Timbru verdePretul produsului include taxa verde, aferenta colectarii, tratarii si eliminarii DEEE.
Categorii
Convertizoare de frecventa
Afiseaza mai multe specificatii Afiseaza mai putine specificatii
Descriere: Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUH70/4/42
Caracteristici:
- cablul de alimentare are o lungime de 2.2 metri;
- 4 prize CEE 3P 32A 4H 50V 100-200Hz;
- putere nominala: 3.7 kW;
- performante fiabile si stabile;
- forma compacta cu un maner practic;
- protectie la suprasarcina;
- temperatura de functionare intre -15°C si 40°C;
- grad de protectie IP44;
- nu necesita intretinere.
Vezi mai multe Vezi mai putine
Accesorii specifice
Produse similare
Livrare in 15-30 zile
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 38A Basic, curent de iesire de 38 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa Wacker Neuson FUE-M/S 85A 2CEE-32A, curent de iesire de 85 A, tensiune iesire 42 V, 2 prize 32 A
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M/S 225A Basic, curent de iesire de 29 A, tensiune iesire 42 V
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 17A Basic, curent de iesire 17 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 71A Basic, curent de iesire de 71 A, tensiune iesire 250 V
Convertizor de frecventa Wacker Neuson FUE-M/S 85A 4CEE-32A, curent de iesire de 85 A, tensiune iesire 42 V, 4 prize 32 A
Convertizor de frecventa Wacker Neuson FUE-M/S 75A 2CEE-63A, curent de iesire de 75 A, tensiune iesire 42 V, 2 prize 63 A
Convertizor de frecventa stationar Wacker Neuson FUE-M 31A Basic, curent de iesire de 31 A, tensiune iesire 250 V
Informatii producator
Informatii privind identificarea producatorului, inclusiv datele de contact ale acestuia.
Denumirea companiei:Wacker Neuson Produktion GmbH & Co.KG
Adresa Sediului:Germany Reichertshofen, Wackerstraße 1, D-85084 Reichertshofen
Adresa email:[email protected]
Informatii persoana responsabila
Adresa email:[email protected]
Documente produs: Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUH70/4/42
Întrebări și răspunsuri
Nu sunt întrebări. Fii primul care pune o întrebare!
Scrie un review
Scrie un review pentru produsul:Convertizor electronic de frecventa si tensiune Wacker Neuson FUH70/4/42, curent iesire 58 A, tensiune iesire 42 V, frecventa 200 Hz