| Fit | Regular |
|---|---|
| Producator | Portwest |
| Categorii |
196.66 lei x 4 rateLivram prin curier rapid sau transportator logistic (pentru produsele cu gabarit ridicat) si facem tot posibilul ca produsele sa ajunga cat mai repede la destinatie.
Termenul estimat de livrare este de 24-48 ore de la momentul disponibilitatii produselor in depozitul nostru.
Click aici pentru detalii suplimentare privind livrarea produselor Masif.
Utilizam modalitati de plata diverse:
**Modalitatile de plata sunt specificate in fiecare Comanda.
Pentru detalii suplimentare privind modalitatile de plata Masif va rugam sa consultati "Termeni si Conditii" si "Finantare si Plata".
Poti returna produsele in termenul legal, fara nicio problema. Este suficient sa ne comunici formularul de retur disponibil aici sau sa ne contactezi la 0374 477 200 sau pe e-mail la [email protected] si te vom ajuta in rezolvarea rapida a returului.
Sumele care se ramburseaza acopera sumele pe care le-ati platit si cuprind valoarea produselor, platita de dumneavostra prin comanda initiala precum si costurile livrarii produselor, in cazul in care aceste costuri au fost suportate de dumneavoastra.
Termenul de rambursare a sumelor este de 14 zile calendaristice de la data la care intram in posesia produselor returnate.
Pentru detalii suplimentare privind returnarea produselor Masif va rugam sa consultati sectiunile "Termeni si Conditii" si "Retur".

Set Vertical pentru Coborare 15 m Portwest model FP67, culoare Rosu, fit R| Fit | Regular |
|---|---|
| Producator | Portwest |
| Categorii |
Portwest FP67 este un kit complet pentru lucru la inaltime, destinat urcarii si coborarii controlate pe distante mari. Include toate componentele necesare pentru utilizare imediata, fiind ideal pentru lucrari pe acoperisuri, instalatii verticale, structuri industriale si zone cu risc de cadere.
| Componenta | Specificatii |
|---|---|
| Ham | Poliester, punct dorsal + bucle toracice |
| Coarda | Kernmantle Static Rope 12 mm, lungime 20 m |
| Rope Grab | Detasabil, blocare automata, compatibil 12 mm |
| Conector | Carabiniera certificata EN362 |
| Accesorii | Geanta nylon cu snur |
| Capacitate maxima | 100 kg |
Este diferenta fata de FP66?
Da – FP67 are coarda de 20 m in loc de 10 m.
Rope grab-ul este detasabil?
Da – se poate instala oriunde pe coarda, foarte util la urcare si coborare.
Este potrivit pentru lucrari verticale?
Da – FP67 este creat special pentru ascending/descending controlat.
Informatii privind identificarea producatorului, inclusiv datele de contact ale acestuia.
Denumirea companiei:Portwest UC
Adresa Sediului:IDA Business Park, Westport, Co. Mayo, Ireland
Adresa email:[email protected]
Informatii privind identificarea operatorului economic responsabil pentru conformitatea produsului, inclusiv datele de contact ale acestuia.
Denumirea companiei:Portwest UC
Adresa Sediului:IDA Business Park, Westport, Co. Mayo, Ireland
Adresa email:[email protected]