| Fit | Regular |
|---|---|
| Producator | Portwest |
| Standarde | EN 354, EN 355, EN 362 |
| Categorii |
80.42 lei x 4 rateLivram prin curier rapid sau transportator logistic (pentru produsele cu gabarit ridicat) si facem tot posibilul ca produsele sa ajunga cat mai repede la destinatie.
Termenul estimat de livrare este de 24-48 ore de la momentul disponibilitatii produselor in depozitul nostru.
Click aici pentru detalii suplimentare privind livrarea produselor Masif.
Utilizam modalitati de plata diverse:
**Modalitatile de plata sunt specificate in fiecare Comanda.
Pentru detalii suplimentare privind modalitatile de plata Masif va rugam sa consultati "Termeni si Conditii" si "Finantare si Plata".
Poti returna produsele in termenul legal, fara nicio problema. Este suficient sa ne comunici formularul de retur disponibil aici sau sa ne contactezi la 0374 477 200 sau pe e-mail la [email protected] si te vom ajuta in rezolvarea rapida a returului.
Sumele care se ramburseaza acopera sumele pe care le-ati platit si cuprind valoarea produselor, platita de dumneavostra prin comanda initiala precum si costurile livrarii produselor, in cazul in care aceste costuri au fost suportate de dumneavoastra.
Termenul de rambursare a sumelor este de 14 zile calendaristice de la data la care intram in posesia produselor returnate.
Pentru detalii suplimentare privind returnarea produselor Masif va rugam sa consultati sectiunile "Termeni si Conditii" si "Retur".

Funie dubla cu absorbitor de socuri Portwest model FP25, culoare Alb, fit R| Fit | Regular |
|---|---|
| Producator | Portwest |
| Standarde | EN 354, EN 355, EN 362 |
| Categorii |
Portwest FP25 este o lonja reglabila de restrangere, realizata din franghie rezistenta de poliester, prevazuta cu sistem de ajustare a lungimii si doua carabiniere metalice. Conceputa pentru limitarea zonei de lucru si pozitionare in siguranta, FP25 previne accesul utilizatorului in zone unde exista risc de cadere.
Recomandata pentru:
Lonja FP25 NU include amortizor de soc si NU este destinata opririi caderii. Este utilizata exclusiv in regim de restrangere si pozitionare.
| Componenta | Specificatii |
|---|---|
| Franghie | Poliester rezistent, ajustabil 1–1.5 m |
| Conectori | 2 carabiniere din otel aliat si aluminiu |
| Protectii | Thimbles anti-abraziune |
| Capacitate maxima | 100 kg |
| Greutate estimata | 0.9–1.0 kg |
Este potrivita pentru oprirea caderilor?
Nu – FP25 este pentru restrangere, nu include amortizor.
Poate fi reglata rapid?
Da – sistemul de ajustare permite setarea precisa intre 1 si 1.5 m.
Se poate utiliza zilnic?
Da – franghia si conectorii sunt proiectati pentru utilizare intensa.
Informatii privind identificarea producatorului, inclusiv datele de contact ale acestuia.
Denumirea companiei:Portwest UC
Adresa Sediului:IDA Business Park, Westport, Co. Mayo, Ireland
Adresa email:[email protected]
Informatii privind identificarea operatorului economic responsabil pentru conformitatea produsului, inclusiv datele de contact ale acestuia.
Denumirea companiei:Portwest UC
Adresa Sediului:IDA Business Park, Westport, Co. Mayo, Ireland
Adresa email:[email protected]