| Ghid de marimi | Alege marimea potrivita |
|---|---|
| Producator | Portwest |
| Standarde | EN 343 |
| Categorii |
69.14 lei x 4 rateLivram prin curier rapid sau transportator logistic (pentru produsele cu gabarit ridicat) si facem tot posibilul ca produsele sa ajunga cat mai repede la destinatie.
Termenul estimat de livrare este de 24-48 ore de la momentul disponibilitatii produselor in depozitul nostru.
Click aici pentru detalii suplimentare privind livrarea produselor Masif.
Utilizam modalitati de plata diverse:
**Modalitatile de plata sunt specificate in fiecare Comanda.
Pentru detalii suplimentare privind modalitatile de plata Masif va rugam sa consultati "Termeni si Conditii" si "Finantare si Plata".
Poti returna produsele in termenul legal, fara nicio problema. Este suficient sa ne comunici formularul de retur disponibil aici sau sa ne contactezi la 0374 477 200 sau pe e-mail la [email protected] si te vom ajuta in rezolvarea rapida a returului.
Sumele care se ramburseaza acopera sumele pe care le-ati platit si cuprind valoarea produselor, platita de dumneavostra prin comanda initiala precum si costurile livrarii produselor, in cazul in care aceste costuri au fost suportate de dumneavoastra.
Termenul de rambursare a sumelor este de 14 zile calendaristice de la data la care intram in posesia produselor returnate.
Pentru detalii suplimentare privind returnarea produselor Masif va rugam sa consultati sectiunile "Termeni si Conditii" si "Retur".

Jacheta de iarna Limax Portwest model S505| Ghid de marimi | Alege marimea potrivita |
|---|---|
| Producator | Portwest |
| Standarde | EN 343 |
| Categorii |
Portwest S505 este o jachetă robustă de iarnă, realizată din material Ripstop impermeabil și foarte rezistent, concepută să ofere protecție eficientă împotriva ploii, vântului și frigului. Cu o căptușeală din fleece în interior și mâneci matlasate, această jachetă oferă atât confort termic, cât și durabilitate în medii solicitante.
| Componentă | Detalii |
|---|---|
| Material exterior | Poliester Ripstop, acoperit cu strat protector (230 g) |
| Căptușeală interior corp | Fleece moale 260 g |
| Căptușeală mâneci | Taffeta poliester 190T |
| Izolație mâneci | Strat călduros din poliester 120 g |
| Design | Glugă retractabilă, 4 buzunare, clapetă frontală dublă, manșete reglabile |
Este potrivită pentru temperaturi scăzute?
Da, are căptușeală din fleece și mâneci matlasate care mențin căldura.
Rezistă la ploaie puternică?
Da, materialul Ripstop impermeabil și cusăturile lipite oferă protecție totală.
Este o jachetă confortabilă?
Da, materialul este moale, iar croiala permite libertate de mișcare.
Are glugă?
Da, gluga este ascunsă în guler și poate fi desfășurată rapid.
Informatii privind identificarea producatorului, inclusiv datele de contact ale acestuia.
Denumirea companiei:Portwest UC
Adresa Sediului:IDA Business Park, Westport, Co. Mayo, Ireland
Adresa email:[email protected]